Medi-Hurt  Hurtownia Wyrobów Medycznych 

Od samego początku priorytetem naszej działalności jest partnerstwo i doradztwo w zakresie zaopatrzenia w wyroby medyczne.
Zawsze słuchamy, poznajemy potrzeby i wspólnie wypracowujemy ofertę dogodną dla Państwa. Ofertę swoją budujemy w oparciu o znane i sprawdzone na rynku markowe wyroby.
Dziś jesteśmy liderem w branży zaopatrzenia placówek służby zdrowia, tych prywatnych jak też państwowych. Naszymi odbiorcami są kliniki i gabinety, szpitale, domy pomocy społecznej, hospicja oraz osoby prywatne.
Mamy do zaproponowania nowoczesne wyroby medyczne, odzież jednorazową, środki do dezynfekcji Ecolab - proponujemy między innymi specjalistyczne preparaty dezynfekujące do rąk i skóry, narzędzi, a także niezbędny sprzęt i dozowniki.
Oferujemy także profesjonalne rękawice medyczne, służące do ochrony rąk personelu medycznego przed mechanicznymi uszkodzeniami, a także zmniejszające ryzyko zakażenia oraz  całą paletę rożnych wyrobów medycznych.

Rozwój naszej firmy, nie byłby możliwy bez naszych klientów 
Przez wszystkie lata naszej działalności zyskaliśmy zaufanie i przychylność wielu naszych Odbiorców i Dostawców z terenu całej Polski.

Nasz Dział Handlowy to osoby o dużej wiedzy na temat sprzedawanych przez nas wyrobów, gotowych do udzielenie Państwu  wyczerpujących informacji na ich temat.

Sprawia to, że u nas żadne pytania nie pozostają bez odpowiedzi.

Zapraszamy do Współpracy smiley-smile.gif